.....jediný sen který se nesplní je ten, který se přestal snít.....

co umí senioři

Září 2009 - prosinec 2009 - kreativní semináře  na Akademii třetího věku ve Vyškově.

Je úžasné, jak se lidé dokáží posouvat při hledání moudrosti života, pokud naleznou smysl svého konání, objeví podstatu toho co kdy udělali, pochopí, proč se některé věci jeví jinak, než se zdá navenek, procitnou ze sna, který jakoby svazoval jejich život a najednou se na tváří objeví překrásný úsměv, který hřeje, nabíjí energií, a život najednou vypadá lehčí....

 Přesně takhle by se dal definovat průběh seminářů na A3V ve Vyškově, kam docházelo 16 seniorů. Krásná skupinka lidiček, kteří se posouvají směrem ke světlu a poznání. Jejich aktivní zájem o automatickou kresbu, práci s pravou mozkovou hemisférou, relaxační a arteterapeutické techniky, mandaly a jiné, mě naplňoval v němém úžasu pocitem radosti, tepla a lásky. Tak krásná spolupráce a touha těchto duchem mladých lidí po vědění, duševní moudrosti, a kreativním tvoření byla záviděníhodná.

Podívejte se na naše společné výtvory v následujících galeriích. Na skutečný rozsah a obsah proběhlých seminářů však zde na tomto webu není dostatek místa. To by jste museli nahlédnout do našich srdcí........:-)

logo-www.jpg
partnerské souznění

partnerské souznění

Láska

Láska

Anděl pro mimi

Anděl pro mimi

Anděl strážný

Anděl strážný

meditační

meditační

Ukázkový odkaz
...včerejšek je minulost, zítřek je obestřen tajemstvím, ale dnešek je DAR...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one