.....jediný sen který se nesplní je ten, který se přestal snít.....
REIKI je univerzální, inteligentní, léčivá energie.

Reiki je energie proudící z vesmíru, kterou může přijímat kterýkoliv člověk na planetě Zemi. Všichni se s touto schopností rodíme. U některých lidí zůstavá přijímací kanál, který je na temeni hlavy,v místě tzv. korunní čakry, otevřen stále, většině lidí se ale zavírá v dětství, někdy kolem 5ti let věku. Toto závisí na výchově a přístupu rodičů, prostředí, ve kterém člověk-dítě žije a také na povaze daného jedince a stavu jeho duše.

Kdo může používat REIKI ?

Reiki může využívat kdokoliv, kdo absolvuje otevření neboli aktivaci Reiki kanálu při tzv. zasvěcení do Reiki l., mistrem Reiki. Tato aktivace je pak trvalá. Tímto je umožněno přivádět vesmírnou energii k sobě a ostatním lidem, po celý zbytek života. Zaléží jen na daném člověku do jaké míry bude Reiki využívat.

Kde se může používat REIKI ?

To je velice jednoduché, kdekoliv jste vy, tam je i Reiki. Kdykoliv jste ve stresu nebo vás něco bolí, stačí jen přiložit na sebe ruce. Reiki můžete působit i na dálku a léčit tak své blízké nebo kohokoliv, kdo vás o to požádá. Pro tuto cestu však potřebujete absolvovat aktivaci pro spojení se symboly. Toto se provádí při Reiki ll.

Jak používat REIKI ?

Během studia prvního stupně Reiki je potřeba naučit se několik poloh rukou pro léčení sebe a jiných lidí. Vodítkem dále je pak hlavně vaše intuice, která vede vaše ruce, kam budou chtít. Reiki můžete léčit zvířata, ozdravovat květiny, čistit zóny, nabíjet potraviny, posilovat léky....

Jaké jsou REIKI pomůcky?

Vaším jediným nástrojem jsou vaše ruce a klidná mysl. Pro Reiki terapii je vhodné mít příjemnou místnost, meditativní hudbu, svíčky či vonné tyčinky a pohodlné oblečení.

Nelze během Reiki na sebe něco "špatného" natáhnout ?

Při zasvěcení do Reiki l. dostáváme zároveň doživotní ochranu před negativními energiemi a vlivy. Každý kdo pracuje s Reiki toto ještě posiluje mentální ochranou sebe i léčeného před každou terapií. Vaše ruce jsou vaším nástrojem! Nejsou to žádné sběrače negativní energie. Vaše ruce vyrovnávají a harmonizují vše, čeho se dotknou.  Je dobré tento nástroj udržovat včistotě a vždy před léčbou i po ní si umýt ruce nebo jimi několikrát přejet nad plamenem svíčky.

Denní používání Reiki s sebou přináší vnitřní rovnováhu a tak se mnoho chorob vůbec nerozvine, vaše emoce budou v rovnováze, život bude získávat novou kvalitu, harmonii, mír a lásku. Používáním Reiki pro sebe můžete ale nepřímo ovlivňovat lidi žijící ve vaší bezprostřední blízkosti. Neboť dojde ke změně vašich vibrací, začnou se měnit vibrace i kolem vás a jejich působení zasáhne i vaše blízké směrem k míru, harmonii a lásce.... 

logo-www.jpg
partnerské souznění

partnerské souznění

Láska

Láska

Anděl pro mimi

Anděl pro mimi

Anděl strážný

Anděl strážný

meditační

meditační

Ukázkový odkaz
...včerejšek je minulost, zítřek je obestřen tajemstvím, ale dnešek je DAR...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one