.....jediný sen který se nesplní je ten, který se přestal snít.....
 

RELAXACE

Každý hovoří o "dnešním uspěchaném světě" . Co to vlastně znamená, ten dnešní a uspěchaný svět. Proč tomu tak je? Čím je jiný, než za dob našich babiček a prababiček ? Co znamená ta uspěchanost a to jak každý " nestíhá" a "lítá" a "kmitá" mezi svým pracovním životem a soukromým životem a snaží se je propojit a čím víc se snaží, tím víc nestíhá. Přitom přibližovacích a propojovacích prostředků je nespočet a přístroje rychlejší než  blesk máme každý doma a ne jeden... ale stále jsme ve shonu a hrajeme hru s časem.

Naučme se relaxovat a vše nám půjde líp. Tak nějak hladčeji, lehčeji. Při relaxaci se čistí mozek a pracuje podvědomí. Celé tělo se uklidní, pročistí a nová energie naplní každičkou buňku životodárnou silou.  Naučme se relaxovat a i čas najednou bude hrát pro nás...

Relaxace má různé formy. Je na každém aby si vybral, co mu právě vyhovuje. Relaxace může být aktivní nebo pasivní. To znamená pohybem nebo klidovou činností. Mezi jednu z nejvýznamějších forem relaxace patří meditace, která může být také jak pasivní tak aktivní.

Všechny léčebné systémy pokládají radost za pozitivní faktor. Pocit strachu může naopak dokonce i zastavit tok životní energie v některém nervovém centru.

logo-www.jpg
partnerské souznění

partnerské souznění

Láska

Láska

Anděl pro mimi

Anděl pro mimi

Anděl strážný

Anděl strážný

meditační

meditační

Ukázkový odkaz
...včerejšek je minulost, zítřek je obestřen tajemstvím, ale dnešek je DAR...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one